Degustácie

DOPRAJTE SI ZÁŽITOK Z DEGUSTÁCIE VÍNA V 400 - ROČNEJ HISTORICKEJ PIVNICI POD KLÁŠTOROM.

Ponúkame Vám možnosť degustácie našich vín u nás vo vinárstve v Svätom Jure. Naše vinárstvo sídli v historických priestoroch kláštora Rehole piaristov, kde z každého kúta sála história svätojurského vinárstva. Kapacita našich priestorov je vďaka veľkej pivnici s úžasnou atmosférou a menšej útulnej  vinotéke značne flexibilná. Či už Vás bude len pár, alebo až šesťdesiat bude nám cťou Vás u nás privítať. Pohodlne vieme usadiť až 60 hostí. VSTÚPTE do virtuálnej prehliadky našej pivnice , alebo si pozrite VIDEO o nás 

 

Našou pridanou hodnotou a špecialitou je možnosť ochutnať okrem vína aj výnimočné, chuťovo nezameniteľné zrejúce kravské, ovčie a kozie syry. K degustácii vína Vám v prípade záujmu urobíme aj ochutnávku syrov a prevedieme Vás pestrosťou chutí, ktoré tieto vyzreté delikatesy vedia poskytnúť. Ak však budete mať chuť aj na výdatnejšie jedlo z našej domácej svätojurskej kychyne, radi Vám ponúkneme k ochutnávke vín aj miestne gastronomické špeciality. 

 

DEGUSTÁCIA PRIAMO VO VINOHRADE?

V jarných, letných a jesenných mesiacoch vám vieme pripraviť degustáciu aj priamo vo vinohrade. Máme niekoľko pekných miest nad mestom Svätý Jur. Napríklad vinohrad Hofweigarten, ktorý je do len kúsok od nášho vinárstva, no dovidíte z neho až za Bratislavu. A zaujímavý je aj tým, že má 6 terás a je to posledná zachovaná vinica v bezprostrednom dotyku s mestkými hradbami. 

   

DEGUSTÁCIA U VÁS?

Žiadny problém. Radi prídeme na Vaše firemné či iné spoločenské podujatie a pripravíme Vám ochutnávku našich vín priamo u Vás.

Oslovte nás prosím telefonicky, alebo mailom.