DOPRAJTE SI ZÁŽITOK Z RIADENEJ DEGUSTÁCIE VÍN V 400-ROČNEJ PIVNICI POD KLÁŠTOROM.

Ponúkame vám možnosť degustácie našich vín u nás vo vinárstve v Svätom Jure. Sídlime v historických priestoroch kláštora Rehole piaristov, kde z každého kúta sála história svätojurského vinárstva. Kapacita našich priestorov je vďaka veľkej pivnici s úžasnou atmosférou a menšej útulnej vinotéke značne flexibilná. Či už Vás bude desať, alebo až šesťdesiat bude nám cťou Vás u nás privítať. V našej degustačnej pivnici vieme pohodlne usadiť až 60 hostí a v klenbovej vinotéke 20 osôb. 

Pridanou hodnotou a špecialitou je možnosť ochutnať okrem vína aj výnimočné, chuťovo nezameniteľné zrejúce kravské, ovčie a kozie syry, či domáce údeniny. Ak budete mať chuť aj na výdatnejšie jedlo z domácej svätojurskej kychyne, radi vám zabezpečíme k ochutnávke vín aj miestne gastronomické špeciality.

DEGUSTÁCIA PRIAMO VO VINOHRADE?

V prípade priaznivého počasia v jarných, letných a jesenných mesiacoch vieme pripraviť riadenú degustáciu pre ucelené skupiny aj priamo vo vinohrade. Na tento účel sme uspôsobili jednu z terás neďalekého vinohradu Hofweigarten, ktorý je len päť minút od nášho vinárstva. Je z neho krásny výhľad na celý svätojurský chotár a dovidíte z neho aj na ponorámu Bratislavy. Vinohrad má šesť terás a je to  jedna z posledných zachovaných viníc v bezprostrednom dotyku s mestskými hradbami.

DEGUSTÁCIA NA VAŠOM EVENTE ?

Radi prídeme na Vaše firemné či iné spoločenské podujatie a pripravíme Vám ochutnávku našich vín. Vyžiadajte si ponuku u nás telefonicky, alebo mailom.